Івасюк Уляна Дмитрівна
лікар-рентгенолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-рентгенолог ІІ кваліфікаційної категорії
Грищук Леся Остапівна
лікар-рентгенолог спеціаліст
лікар-рентгенолог спеціаліст
Стефанський Олександр Юрійович
лікар-рентгенолог І кваліфікаційної категорії
лікар-рентгенолог І кваліфікаційної категорії
Соломчак Дмитро Богданович
лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, професор
лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, професор
Височанський Володимир Олегович
лікар-уролог спеціаліст
лікар-уролог спеціаліст
Бойчук Олександра Григорівна
лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, професор, доктор медичних наук
лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, професор, доктор медичних наук
Гулій Дана Яківна
лікар-акушер-гінеколог спеціаліст
лікар-акушер-гінеколог спеціаліст
Ковалець Тамара Валентинівна
лікар-невропатолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-невропатолог ІІ кваліфікаційної категорії
Дземан Оксана Леонтіївна
лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Федорняк Наталія Юріївна
лікар-кардіолог спеціаліст
лікар-кардіолог спеціаліст
Петровський Тарас Романович
лікар-кардіолог І кваліфікаційної категорії
лікар-кардіолог І кваліфікаційної категорії
Судус Андрій Володимирович
лікар-хірург серцево-судинний вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, доцент
лікар-хірург серцево-судинний вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, доцент
Будзан Іван Михайлович
лікар-хірург серцево-судинний ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-хірург серцево-судинний ІІ кваліфікаційної категорії
Хруник Анатолій Дмитрович
лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
Матійців Віра Володимирівна
лікар-хірург
лікар-хірург
Дідух Ружена Орестівна
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
Шпук Володимир Васильович
лікар УЗД ІІ кваліфікаційної категорії
лікар УЗД ІІ кваліфікаційної категорії
Стефанська Леся Богданівна
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
Токар Світлана Богданівна
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
Веркалець Наталія Ярославівна
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
лікар УЗД І кваліфікаційної категорії
Мельник Тетяна Мирославівна
лікар-ендоскопіст спеціаліст
лікар-ендоскопіст спеціаліст
Бабенко Олександр Ігорович
лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, доцент, кандидат медичних наук
лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, доцент, кандидат медичних наук
Твердохліб Людмила Євгенівна
лікар-терапевт / гастроентеролог спеціаліст
лікар-терапевт / гастроентеролог спеціаліст
Попович Лілія Вікторівна
лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
Ковалець Роман Ігорович
лікар-стоматолог-хірург спеціаліст
лікар-стоматолог-хірург спеціаліст
Васько Олександра Степанівна
лікар-стоматолог-терапевт І кваліфікаційної категорії
лікар-стоматолог-терапевт І кваліфікаційної категорії
Васьків Тіна Вікторівна
лікар-отоларинголог
лікар-отоларинголог
Кущ Ольга Іванівна
лікар-ендокринолог
лікар-ендокринолог
Височанський Віталій Олегович
судинний хірург
судинний хірург
Юрійчук Любомир Михайлович
лікар-травматолог
лікар-травматолог
Дорошенко Галина Василівна
біохімік
біохімік
Федорів Микола Володимирович
судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
Записуйтесь на прийом в нашу клініку самостійно!