Центр сучасної кардіології в Івано-Франківську

Центр сучасної кардіології в Івано-Франківську

Image

На сьогоднішній день лякаючі діагнози і захворювання пов’язані із серцем - це не вирок і не так страшно, як здається на перший погляд. Медицина постійно йде вперед і виникають все нові, і кращі методи лікування таких захворювань які ми успішно застосовуємо в нашій практиці ще з 2012 року в Івано-Франківську. Наші спеціалісти є висококваліфікованими фахівцями та мають великий досвід в діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань, які проходили навчання і практику у відомих центрах Європи та США.

Ми використовуємо нові європейські методи і сучасні технології, маємо відповідне технологічне забезпечення та новітнє обладнання. Це сприяє виявленню захворювання на ранніх стадіях, що дозволяє нам негайно розпочати лікування і уникнути більшості небезпечних ускладнень.

Ми пропонуємо повний кардіологічний комплекс послуг діагностики і лікування серця і серцево-судинної системи.

Щодо діагностики, то сюди входить: повне обстеження серця за допомогою ехокардіоскопії з датчиком серця, коронарографія, МРТ серця, стрестести, велоергометрія (тобто функціональні дослідження), а також повний пакет супутніх обстежень інших систем і органів людини.

Щодо лікування, ми завжди пропонуємо пацієнтам тільки найкращий метод і найефективнішу тактику лікування.

Ми лікуємо: ішемічну хворобу серця, гострий коронарний синдром (нестабільна стенокардія, гострий інфаркт міокарда) ускладнений перебіг ІХС (аневризма лівого шлуночка, недостатність мітрального клапана) аневризма висхідного відділу аорти і дуги розшаровуюча аневризма висхідного відділу аорти і дуги гостра аневризма висхідної аорти клапанні вади серця різної етіології доброякісні, злоякісні новоутворення та інше.

Ми виконуємо кардіохірургічні операції на висхідному відділі аорти, протезування висхідного відділу аорти, протезування висхідної аорти і аортального клапана, операції на аортальному клапані з протезуванням висхідного відділу аорти, протезування або пластичні операції при одноклапанних вадах (мітрального, аортального або трикуспідального) вродженого, ревматичного або інфекційного генезу, втручання на клапанах серця (протезування або пластичні) при багатоклапанних вадах серця, операції при патології клапанів, операції при пухлинах серця, аортокоронарне шунтування, реконструктивні операції на дузі аорти, протезування висхідної аорти (з або без розшарування) в поєднанні з аортокоронарним шунтуванням, протезування висхідної аорти (з або без розшарування) в поєднанні з протезуванням атріовентрикулярних клапанів, резекція і пластика аневризми лівого шлуночка.

Також ми маємо унікальний досвід проведення особливо складних поєднаних операцій коронарного шунтування та каротидної ендартеректомії при атеросклеротичному ураженні сонних артерій. Ці операції проводять спільно фахівці відділення кардіохірургії та судинної хірургії.

Наш центр сучасної кардіології робить все можливе для того, щоб кожен хворий незалежно від віку і статі зміг отримати по-справжньому якісне медичне обслуговування.

Ми дбаємо про наших пацієнтів, і тому ми надаємо максимальний сервіс і робимо все можливе, щоб лікування відбувалось в комфортних умовах. Для нас це дуже важливо, щоб пацієнт почував себе добре. Ми проводимо операції з мінімальним розрізом, що також позитивно впливає на самопочуття в післяопераційний період та одужування пацієнта в цілому.

Лікування кардіологічних захворювань в клініці Сімедгруп є якісним і ефективним. Після проведення діагностики лікар-кардіохірург визначається з методикою лікування (медикаментозне лікування, малоінвазивне оперативне втручання або оперативне втручання на відкритому серці).

Наші фахівці керуються сучасними схемами та протоколами, вибирають найбільш дієві препарати і методи лікування.

Медикаментозні методи доповнюються комплексом реабілітаційних заходів і рекомендацій з приводу зміни способу життя, відмови від шкідливих звичок.

Щодо вартості лікування серцево-судинних захворювань в центрі "Сімедгруп", ми ведемо прозору цінову політику. Вартість всіх наших послуг є загальнодоступною і відкритою інформацією, вказаною у прайс листі і на нашому сайті.

Найважливіше для пацієнта - це позитивний, якісний результат лікування, а це і є наша головна мета. Ми з відкритим серцем ​​ставимося до здоров'я своїх пацієнтів та зацікавлені в наданні якісних медичних послуг.

Якщо у Вас є направлення до кардіолога чи кардіохірурга, або Ви відчуваєте, що маєте проблеми з серцем, не затягуйте з візитом до лікаря, тому, що чим раніше ви звернетесь до нього, тим легше і ефективніше буде ваше лікування. 

Ви можете записатись на прийом до лікаря вже зараз за вказаними телефонами нижче, а також онлайн на нашому сайті. Ми будемо раді Вам допомогти.

Recommended Post