Поговоримо про операцію?

Поговоримо про операцію?

Image

Зазвичай у більшості людей це слово асоціюється зі стресом, напругою, зміною звичного комфортного оточення та безліч інших негативних факторів.

Але - тільки не у нас!
Безпосередньо оперативне втручання - це 50% процесу одужання хірургічним шляхом.
І тут ми можемо запропонувати усі складові цього процесу:

1️⃣ професійна командна робота (хірурги і анестезіологи «Сімедгруп» - лікарі вищої кваліфікації з великим практичним досвідом як у державній, так і приватній медицині);

2️⃣ безпека хворого (це основний принцип втручання, який забезпечується на всіх етапах - від надходження пацієнта до виписки);

3️⃣ можливість надання цілодобової (ургентної) хірургічної допомоги - ми на зв’язку і готові допомогти 24/7;

4️⃣ вибір доцільного методу хірургії (лапараскопія чи відкрита хірургія);

5️⃣ робота виключно по міжнародних сучасних протоколах забезпечує швидке одужання та мінімальний реабілітаційний період) умови перебування, індивід. підхід, робота по протоколу.... )

А що ж інші 50%?
Безперечно, це супроводження хворого до, під час та після хірургічного втручання. Ми надаємо не лише професійну медичну допомогу, але і дбаємо про пацієнтів завдяки комфортним умовам перебування та доброзичливому професійному персоналу, який допоможе пацієнту відчути мінімум дискомфорту під час лікування та отримати справжнє задоволення від результату та розділити з нами гордість за високий рівень української медицини!

Recommended Post